SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. Z7001 09.09.2017 13:45 Aukro Berani Zlín HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 3:2
1. Z7002 09.09.2017 13:00 HC Boskovice HCM Warrior Brno 5:1
1. Z7003 09.09.2017 17:00 HC Kometa Group o.s. HC Bobři Valašské Meziříčí 4:6
1. Z7004 10.09.2017 12:00 VSK Technika Brno SHK Hodonín 12:9
1. Z7005 10.09.2017 13:45 HK Kroměříž EHC LIONS 5:14
1. Z7006 08.09.2017 17:00 HC Lvi Břeclav z.s. HC Brumov - Bylnice 1:5
1. Z7007 09.09.2017 14:30 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod 26:2
1. Z7008 09.09.2017 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub 7:4
2. Z7010 18.10.2017 16:45 HC Spartak Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh 6:31
2. Z7009 16.09.2017 17:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. Valašský hokejový klub 1:8
2. Z7011 16.09.2017 11:00 HC Brumov - Bylnice HC Uherské Hradiště 6:0
2. Z7012 16.09.2017 13:45 EHC LIONS HC Lvi Břeclav z.s. 18:3
2. Z7013 17.09.2017 12:30 SHK Hodonín HK Kroměříž 11:6
2. Z7014 16.09.2017 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí VSK Technika Brno 5:3
2. Z7015 17.09.2017 12:45 HCM Warrior Brno HC Kometa Group o.s. 3:2
2. Z7016 17.09.2017 12:00 Aukro Berani Zlín HC Boskovice 11:3
3. Z7021 23.09.2017 14:15 HC Lvi Břeclav z.s. SHK Hodonín 5:2
3. Z7022 23.09.2017 14:30 HC Uherské Hradiště EHC LIONS 6:8
3. Z7024 23.09.2017 11:15 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod 18:3
3. Z7023 23.09.2017 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov - Bylnice 2:8
3. Z7018 23.09.2017 13:45 Aukro Berani Zlín HC Kometa Group o.s. 3:8
3. Z7017 23.09.2017 13:00 HC Boskovice HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 5:4
3. Z7019 23.09.2017 16:30 VSK Technika Brno HCM Warrior Brno 3:7
3. Z7020 23.09.2017 13:45 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí 6:10
4. Z7026 24.09.2017 11:00 HC Brumov - Bylnice Valašský hokejový klub 5:3
4. Z7028 24.09.2017 12:30 SHK Hodonín HC Uherské Hradiště 3:12
4. Z7029 24.09.2017 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Lvi Břeclav z.s. 6:2
4. Z7030 24.09.2017 12:45 HCM Warrior Brno HK Kroměříž 4:0
4. Z7031 24.09.2017 11:00 Aukro Berani Zlín VSK Technika Brno 6:4
4. Z7032 24.09.2017 13:15 HC Boskovice HC Kometa Group o.s. 3:14
4. Z7025 16.12.2017 17:00 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Spartak Uherský Brod 10:1
4. Z7027 24.09.2017 11:45 EHC LIONS HOKEJ Uherský Ostroh 9:4
5. Z7034 28.09.2017 11:00 VSK Technika Brno HC Boskovice 8:7
5. Z7035 28.09.2017 11:00 HK Kroměříž Aukro Berani Zlín 3:11
5. Z7036 28.09.2017 17:00 HC Lvi Břeclav z.s. HCM Warrior Brno 0:10
5. Z7037 28.09.2017 14:00 HC Uherské Hradiště HC Bobři Valašské Meziříčí 4:6
5. Z7039 17.09.2017 13:00 Valašský hokejový klub EHC LIONS 6:2
5. Z7038 28.09.2017 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh SHK Hodonín 8:1
5. Z7040 28.09.2017 11:30 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov - Bylnice 0:19
5. Z7033 29.09.2017 14:30 HC Kometa Group o.s. HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 5:0
6. Z7048 27.09.2017 18:00 HC Kometa Group o.s. VSK Technika Brno 13:5
6. Z7041 30.09.2017 17:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Brumov - Bylnice 3:9
6. Z7044 30.09.2017 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HOKEJ Uherský Ostroh 4:5
6. Z7043 30.09.2017 12:30 SHK Hodonín Valašský hokejový klub 6:2
6. Z7047 30.09.2017 13:00 HC Boskovice HK Kroměříž 9:4
6. Z7046 30.09.2017 14:30 Aukro Berani Zlín HC Lvi Břeclav z.s. 9:2
6. Z7045 30.09.2017 14:30 HC Uherské Hradiště HCM Warrior Brno 1:8
6. Z7042 31.10.2017 16:45 HC Spartak Uherský Brod EHC LIONS 1:19
7. Z7049 08.10.2017 12:00 VSK Technika Brno HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 2:2
7. Z7050 08.10.2017 11:30 HK Kroměříž HC Kometa Group o.s. 4:2
7. Z7051 07.10.2017 13:45 HC Lvi Břeclav z.s. HC Boskovice 3:2
7. Z7052 08.10.2017 14:15 HC Uherské Hradiště Aukro Berani Zlín 8:6
7. Z7053 07.10.2017 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh HCM Warrior Brno 1:4
7. Z7054 08.10.2017 13:30 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí 4:5
7. Z7056 24.11.2017 18:00 HC Brumov - Bylnice EHC LIONS 2:9
7. Z7055 07.10.2017 10:45 HC Spartak Uherský Brod SHK Hodonín 4:16
8. Z7057 12.11.2017 11:00 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. EHC LIONS 1:4
8. Z7058 15.10.2017 12:30 SHK Hodonín HC Brumov - Bylnice 5:11
8. Z7059 14.10.2017 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Spartak Uherský Brod 16:4
8. Z7060 14.10.2017 13:15 HCM Warrior Brno Valašský hokejový klub 12:0
8. Z7061 14.10.2017 11:00 Aukro Berani Zlín HOKEJ Uherský Ostroh 5:3
8. Z7062 14.10.2017 13:00 HC Boskovice HC Uherské Hradiště 2:5
8. Z7063 15.10.2017 17:00 HC Kometa Group o.s. HC Lvi Břeclav z.s. 7:6
8. Z7064 14.10.2017 14:00 VSK Technika Brno HK Kroměříž 3:6
9. Z7068 11.01.2018 17:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 19:0
9. Z7065 21.10.2017 13:45 HK Kroměříž HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 8:5
9. Z7066 21.10.2017 14:00 HC Lvi Břeclav z.s. VSK Technika Brno 3:3
9. Z7070 21.10.2017 10:45 HC Spartak Uherský Brod HCM Warrior Brno 2:17
9. Z7067 22.10.2017 14:15 HC Uherské Hradiště HC Kometa Group o.s. 7:2
9. Z7069 22.10.2017 12:45 Valašský hokejový klub Aukro Berani Zlín 5:5
9. Z7071 21.10.2017 11:00 HC Brumov - Bylnice HC Bobři Valašské Meziříčí 3:2
9. Z7072 22.10.2017 13:45 EHC LIONS SHK Hodonín 11:5
10. Z7079 27.10.2017 16:15 VSK Technika Brno HC Uherské Hradiště 3:6
10. Z7078 26.10.2017 17:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Kometa Group o.s. 9:7
10. Z7073 26.10.2017 13:00 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. SHK Hodonín 2:0
10. Z7074 26.10.2017 17:00 HC Bobři Valašské Meziříčí EHC LIONS 5:4
10. Z7075 26.10.2017 11:00 HCM Warrior Brno HC Brumov - Bylnice 6:4
10. Z7076 26.10.2017 13:45 Aukro Berani Zlín HC Spartak Uherský Brod 25:4
10. Z7077 17.11.2017 11:00 HC Boskovice Valašský hokejový klub -:-
10. Z7080 26.10.2017 17:00 HK Kroměříž HC Lvi Břeclav z.s. 8:1
11. Z7081 29.10.2017 13:00 HC Lvi Břeclav z.s. HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 4:1
11. Z7082 29.10.2017 15:30 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 6:8
11. Z7083 28.10.2017 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh VSK Technika Brno 7:3
11. Z7084 29.10.2017 12:45 Valašský hokejový klub HC Kometa Group o.s. 3:6
11. Z7085 28.10.2017 12:00 HC Spartak Uherský Brod HC Boskovice 15:0
11. Z7086 29.10.2017 11:00 HC Brumov - Bylnice Aukro Berani Zlín 4:4
11. Z7088 29.10.2017 12:30 SHK Hodonín HC Bobři Valašské Meziříčí 8:7
11. Z7087 10.11.2017 17:30 EHC LIONS HCM Warrior Brno 3:1
12. Z7089 04.11.2017 13:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Bobři Valašské Meziříčí 1:6
12. Z7090 04.11.2017 17:00 HCM Warrior Brno SHK Hodonín 10:1
12. Z7091 04.11.2017 12:30 Aukro Berani Zlín EHC LIONS 4:7
12. Z7092 04.11.2017 13:00 HC Boskovice HC Brumov - Bylnice 2:14
12. Z7093 04.11.2017 13:45 HC Kometa Group o.s. HC Spartak Uherský Brod 15:1
12. Z7094 04.11.2017 12:45 VSK Technika Brno Valašský hokejový klub 0:9
12. Z7095 04.11.2017 13:45 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 2:8
12. Z7096 04.11.2017 13:45 HC Lvi Břeclav z.s. HC Uherské Hradiště 4:8
13. Z7100 11.11.2017 10:45 HC Spartak Uherský Brod VSK Technika Brno 4:17
13. Z7097 11.11.2017 14:30 HC Uherské Hradiště HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 2:3
13. Z7098 11.11.2017 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav z.s. 14:2
13. Z7099 11.11.2017 14:00 Valašský hokejový klub HK Kroměříž 8:4
13. Z7101 12.11.2017 12:30 HC Brumov - Bylnice HC Kometa Group o.s. 8:8
13. Z7102 11.11.2017 13:45 EHC LIONS HC Boskovice 24:0
13. Z7103 11.11.2017 12:45 SHK Hodonín Aukro Berani Zlín 7:7
13. Z7104 11.11.2017 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HCM Warrior Brno 5:8
14. Z7106 17.11.2017 12:00 Aukro Berani Zlín HC Bobři Valašské Meziříčí 4:6
14. Z7107 17.11.2017 15:00 HC Boskovice SHK Hodonín 1:10
14. Z7105 17.11.2017 16:00 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HCM Warrior Brno 2:9
14. Z7109 17.11.2017 11:00 VSK Technika Brno HC Brumov - Bylnice 6:4
14. Z7110 17.11.2017 11:00 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod 18:1
14. Z7111 17.11.2017 12:30 HC Lvi Břeclav z.s. Valašský hokejový klub 6:12
14. Z7112 17.11.2017 11:00 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 4:7
14. Z7108 10.12.2017 15:00 HC Kometa Group o.s. EHC LIONS 4:6
15. Z7113 19.11.2017 16:30 HOKEJ Uherský Ostroh HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 7:4
15. Z7114 18.11.2017 14:15 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 3:2
15. Z7115 19.11.2017 17:45 HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav z.s. 3:15
15. Z7116 18.11.2017 11:00 HC Brumov - Bylnice HK Kroměříž 12:2
15. Z7118 18.11.2017 12:30 SHK Hodonín HC Kometa Group o.s. 3:4
15. Z7119 18.11.2017 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Boskovice 19:0
15. Z7120 18.11.2017 11:00 HCM Warrior Brno Aukro Berani Zlín 8:3
15. Z7117 09.03.2018 18:30 EHC LIONS VSK Technika Brno -:-
16. Z7121 25.11.2017 13:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. Aukro Berani Zlín 5:3
16. Z7122 25.11.2017 17:00 HCM Warrior Brno HC Boskovice 19:0
16. Z7123 25.11.2017 14:30 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kometa Group o.s. 7:3
16. Z7124 26.11.2017 12:30 SHK Hodonín VSK Technika Brno 15:4
16. Z7125 25.11.2017 13:45 EHC LIONS HK Kroměříž 7:0
16. Z7126 25.11.2017 12:30 HC Brumov - Bylnice HC Lvi Břeclav z.s. 10:2
16. Z7128 25.11.2017 12:45 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh 7:6
16. Z7127 25.11.2017 10:45 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště 4:16
17. Z7135 28.11.2017 18:00 HC Kometa Group o.s. HCM Warrior Brno 6:1
17. Z7129 02.12.2017 13:45 Valašský hokejový klub HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 10:2
17. Z7130 02.12.2017 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod 15:3
17. Z7131 02.12.2017 14:30 HC Uherské Hradiště HC Brumov - Bylnice 3:2
17. Z7132 02.12.2017 13:45 HC Lvi Břeclav z.s. EHC LIONS 0:8
17. Z7133 02.12.2017 11:30 HK Kroměříž SHK Hodonín 12:4
17. Z7134 02.12.2017 13:30 VSK Technika Brno HC Bobři Valašské Meziříčí 3:8
17. Z7136 02.12.2017 14:00 HC Boskovice Aukro Berani Zlín 4:11
18. Z7137 09.12.2017 15:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Boskovice 13:2
18. Z7139 09.12.2017 17:00 HCM Warrior Brno VSK Technika Brno 12:2
18. Z7140 09.12.2017 14:30 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž 8:1
18. Z7142 09.12.2017 13:45 EHC LIONS HC Uherské Hradiště 8:10
18. Z7143 09.12.2017 11:00 HC Brumov - Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 9:8
18. Z7138 09.12.2017 15:15 HC Kometa Group o.s. Aukro Berani Zlín 3:3
18. Z7141 10.12.2017 15:00 SHK Hodonín HC Lvi Břeclav z.s. 11:8
18. Z7144 09.12.2017 10:45 HC Spartak Uherský Brod Valašský hokejový klub 1:11
19. Z7152 17.12.2017 10:00 HC Kometa Group o.s. HC Boskovice 10:1
19. Z7147 16.12.2017 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh EHC LIONS 4:10
19. Z7146 16.12.2017 13:45 Valašský hokejový klub HC Brumov - Bylnice 10:2
19. Z7148 17.12.2017 14:15 HC Uherské Hradiště SHK Hodonín 10:4
19. Z7149 16.12.2017 13:45 HC Lvi Břeclav z.s. HC Bobři Valašské Meziříčí 2:10
19. Z7150 16.12.2017 11:30 HK Kroměříž HCM Warrior Brno 1:6
19. Z7151 16.12.2017 15:45 VSK Technika Brno Aukro Berani Zlín 4:4
19. Z7145 17.12.2017 18:00 HC Spartak Uherský Brod HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 5:4
20. Z7159 04.02.2018 11:00 EHC LIONS Valašský hokejový klub -:-
20. Z7157 06.01.2018 11:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště 2:3
20. Z7153 06.01.2018 14:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Kometa Group o.s. 1:1
20. Z7154 06.01.2018 13:00 HC Boskovice VSK Technika Brno 1:6
20. Z7155 06.01.2018 13:00 Aukro Berani Zlín HK Kroměříž 11:4
20. Z7156 06.01.2018 11:00 HCM Warrior Brno HC Lvi Břeclav z.s. 11:1
20. Z7158 06.01.2018 12:30 SHK Hodonín HOKEJ Uherský Ostroh 2:19
20. Z7160 06.01.2018 11:00 HC Brumov - Bylnice HC Spartak Uherský Brod 14:4
21. Z7162 02.03.2018 16:00 HC Spartak Uherský Brod EHC LIONS -:-
21. Z7161 13.01.2018 13:30 HC Brumov - Bylnice HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 11:1
21. Z7165 14.01.2018 11:15 HCM Warrior Brno HC Uherské Hradiště 4:6
21. Z7163 13.01.2018 14:00 Valašský hokejový klub SHK Hodonín 11:4
21. Z7164 13.01.2018 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Valašské Meziříčí 2:4
21. Z7166 13.01.2018 13:45 HC Lvi Břeclav z.s. Aukro Berani Zlín 3:3
21. Z7167 13.01.2018 11:30 HK Kroměříž HC Boskovice 12:2
21. Z7168 14.01.2018 11:15 VSK Technika Brno HC Kometa Group o.s. 2:5
22. Z7176 18.03.2018 11:30 EHC LIONS HC Brumov - Bylnice -:-
22. Z7169 20.01.2018 16:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. VSK Technika Brno 6:2
22. Z7170 29.01.2018 11:00 HC Kometa Group o.s. HK Kroměříž -:-
22. Z7171 20.01.2018 13:00 HC Boskovice HC Lvi Břeclav z.s. 1:12
22. Z7172 21.01.2018 14:30 Aukro Berani Zlín HC Uherské Hradiště 4:4
22. Z7173 20.01.2018 16:45 HCM Warrior Brno HOKEJ Uherský Ostroh 3:3
22. Z7174 21.01.2018 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub 2:5
22. Z7175 20.01.2018 15:00 SHK Hodonín HC Spartak Uherský Brod 18:3
23. Z7184 28.01.2018 11:30 HK Kroměříž VSK Technika Brno 2:8
23. Z7179 27.01.2018 10:45 HC Spartak Uherský Brod HC Bobři Valašské Meziříčí 1:14
23. Z7177 27.01.2018 09:45 EHC LIONS HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 5:2
23. Z7178 27.01.2018 11:00 HC Brumov - Bylnice SHK Hodonín 12:5
23. Z7180 27.01.2018 14:15 Valašský hokejový klub HCM Warrior Brno 3:3
23. Z7181 27.01.2018 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh Aukro Berani Zlín 17:3
23. Z7182 27.01.2018 16:15 HC Uherské Hradiště HC Boskovice 21:1
23. Z7183 27.01.2018 14:15 HC Lvi Břeclav z.s. HC Kometa Group o.s. 1:9
24. Z7187 27.02.2018 18:00 HC Kometa Group o.s. HC Uherské Hradiště -:-
24. Z7192 11.02.2018 12:30 SHK Hodonín EHC LIONS 1:6
24. Z7185 11.02.2018 13:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HK Kroměříž 5:5
24. Z7186 11.02.2018 11:00 VSK Technika Brno HC Lvi Břeclav z.s. 3:4
24. Z7188 10.02.2018 13:00 HC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh 0:20
24. Z7189 11.02.2018 15:30 Aukro Berani Zlín Valašský hokejový klub 4:11
24. Z7190 11.02.2018 15:00 HCM Warrior Brno HC Spartak Uherský Brod 6:2
24. Z7191 10.02.2018 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov - Bylnice 2:6
25. Z7196 03.02.2018 10:45 HC Spartak Uherský Brod Aukro Berani Zlín 3:7
25. Z7197 17.02.2018 13:30 Valašský hokejový klub HC Boskovice 19:0
25. Z7198 17.02.2018 11:30 HC Kometa Group o.s. HOKEJ Uherský Ostroh 11:2
25. Z7194 17.02.2018 13:45 EHC LIONS HC Bobři Valašské Meziříčí 2:2
25. Z7193 28.02.2018 17:00 SHK Hodonín HC Orli Znojmo - mládež, z.s. -:-
25. Z7195 23.03.2018 18:00 HC Brumov - Bylnice HCM Warrior Brno -:-
25. Z7199 25.03.2018 14:15 HC Uherské Hradiště VSK Technika Brno -:-
26. Z7201 24.02.2018 13:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Lvi Břeclav z.s. -:-
26. Z7202 25.02.2018 13:45 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště -:-
26. Z7203 25.02.2018 11:45 VSK Technika Brno HOKEJ Uherský Ostroh -:-
26. Z7204 25.02.2018 11:45 HC Kometa Group o.s. Valašský hokejový klub -:-
26. Z7205 25.02.2018 13:15 HC Boskovice HC Spartak Uherský Brod -:-
26. Z7206 20.12.2017 17:00 Aukro Berani Zlín HC Brumov - Bylnice 4:8
26. Z7208 24.02.2018 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí SHK Hodonín -:-
26. Z7207 25.02.2018 10:45 HCM Warrior Brno EHC LIONS -:-
27. Z7213 03.03.2018 10:45 HC Spartak Uherský Brod HC Kometa Group o.s. -:-
27. Z7209 03.03.2018 12:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Orli Znojmo - mládež, z.s. -:-
27. Z7211 11.03.2018 11:45 EHC LIONS Aukro Berani Zlín -:-
27. Z7212 03.03.2018 11:00 HC Brumov - Bylnice HC Boskovice -:-
27. Z7214 03.03.2018 13:15 Valašský hokejový klub VSK Technika Brno -:-
27. Z7215 03.03.2018 12:15 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž -:-
27. Z7210 18.03.2018 10:30 SHK Hodonín HCM Warrior Brno -:-
27. Z7216 03.03.2018 14:30 HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav z.s. -:-
28. Z7217 10.03.2018 15:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Uherské Hradiště -:-
28. Z7218 10.03.2018 13:45 HC Lvi Břeclav z.s. HOKEJ Uherský Ostroh -:-
28. Z7219 10.03.2018 13:45 HK Kroměříž Valašský hokejový klub -:-
28. Z7220 11.03.2018 11:45 VSK Technika Brno HC Spartak Uherský Brod -:-
28. Z7221 10.03.2018 11:00 HC Kometa Group o.s. HC Brumov - Bylnice -:-
28. Z7223 10.03.2018 13:30 Aukro Berani Zlín SHK Hodonín -:-
28. Z7224 10.03.2018 11:00 HCM Warrior Brno HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
29. Z7226 17.03.2018 11:00 HC Bobři Valašské Meziříčí Aukro Berani Zlín -:-
29. Z7227 17.03.2018 11:00 SHK Hodonín HC Boskovice -:-
29. Z7228 17.03.2018 13:45 EHC LIONS HC Kometa Group o.s. -:-
29. Z7229 17.03.2018 14:00 HC Brumov - Bylnice VSK Technika Brno -:-
29. Z7231 17.03.2018 11:00 Valašský hokejový klub HC Lvi Břeclav z.s. -:-
29. Z7232 17.03.2018 11:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště -:-
29. Z7225 24.03.2018 14:30 HCM Warrior Brno HC Orli Znojmo - mládež, z.s. -:-
29. Z7230 17.03.2018 10:45 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž -:-
30. Z7235 24.03.2018 11:00 HC Lvi Břeclav z.s. HC Spartak Uherský Brod -:-
30. Z7236 24.03.2018 11:00 HK Kroměříž HC Brumov - Bylnice -:-
30. Z7237 24.03.2018 14:15 VSK Technika Brno EHC LIONS -:-
30. Z7238 24.03.2018 11:00 HC Kometa Group o.s. SHK Hodonín -:-
30. Z7239 24.03.2018 11:00 HC Boskovice HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
30. Z7240 24.03.2018 11:00 Aukro Berani Zlín HCM Warrior Brno -:-
30. Z7233 09.03.2018 17:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HOKEJ Uherský Ostroh -:-

Zdroj: www.hosys.cz