SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. Z5005 10.09.2017 11:45 HK Kroměříž HK Kroměříž 2:5
1. Z5006 08.09.2017 15:00 HC Lvi Břeclav z.s. HC Brumov - Bylnice 4:2
1. Z5007 09.09.2017 12:30 HC Uherské Hradiště HC Spartak Uherský Brod 13:2
1. Z5008 09.09.2017 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub 14:9
1. Z5001 09.09.2017 11:45 Aukro Berani Zlín HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 2:5
1. Z5002 09.09.2017 10:45 HC Boskovice HCM Warrior Brno 12:2
1. Z5003 09.09.2017 15:00 HC Kometa Group o.s. HC Bobři Valašské Meziříčí 15:1
1. Z5004 10.09.2017 10:00 VSK Technika Brno SHK Hodonín 12:0
2. Z5009 16.09.2017 14:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. Valašský hokejový klub 7:3
2. Z5011 16.09.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice HC Uherské Hradiště 4:2
2. Z5012 16.09.2017 11:45 HK Kroměříž HC Lvi Břeclav z.s. 2:2
2. Z5013 17.09.2017 10:30 SHK Hodonín HK Kroměříž 3:12
2. Z5014 16.09.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí VSK Technika Brno 3:8
2. Z5015 17.09.2017 10:45 HCM Warrior Brno HC Kometa Group o.s. 1:5
2. Z5016 17.09.2017 10:00 Aukro Berani Zlín HC Boskovice 4:15
2. Z5010 16.09.2017 08:45 HC Spartak Uherský Brod HOKEJ Uherský Ostroh 5:11
3. Z5024 23.09.2017 09:00 Valašský hokejový klub HC Spartak Uherský Brod 11:9
3. Z5017 23.09.2017 10:45 HC Boskovice HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 7:1
3. Z5019 23.09.2017 14:30 VSK Technika Brno HCM Warrior Brno 10:2
3. Z5020 23.09.2017 11:45 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí 8:2
3. Z5021 23.09.2017 12:15 HC Lvi Břeclav z.s. SHK Hodonín 4:4
3. Z5022 23.09.2017 12:30 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 5:3
3. Z5023 23.09.2017 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov - Bylnice 17:4
3. Z5018 23.09.2017 11:45 Aukro Berani Zlín HC Kometa Group o.s. 5:4
4. Z5025 16.12.2017 15:00 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Spartak Uherský Brod 12:2
4. Z5026 24.09.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice Valašský hokejový klub 3:13
4. Z5027 24.09.2017 09:30 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 5:16
4. Z5028 24.09.2017 10:30 SHK Hodonín HC Uherské Hradiště 7:9
4. Z5029 24.09.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Lvi Břeclav z.s. 8:4
4. Z5030 24.09.2017 10:45 HCM Warrior Brno HK Kroměříž 5:7
4. Z5031 24.09.2017 09:00 Aukro Berani Zlín VSK Technika Brno 3:12
4. Z5032 24.09.2017 11:00 HC Boskovice HC Kometa Group o.s. 1:6
5. Z5034 28.09.2017 09:00 VSK Technika Brno HC Boskovice 7:2
5. Z5035 28.09.2017 09:00 HK Kroměříž Aukro Berani Zlín 12:9
5. Z5036 28.09.2017 15:00 HC Lvi Břeclav z.s. HCM Warrior Brno 4:8
5. Z5037 28.09.2017 12:00 HC Uherské Hradiště HC Bobři Valašské Meziříčí 10:3
5. Z5038 28.09.2017 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh SHK Hodonín 11:2
5. Z5039 28.09.2017 11:45 Valašský hokejový klub HK Kroměříž 4:4
5. Z5040 28.09.2017 09:30 HC Spartak Uherský Brod HC Brumov - Bylnice 4:7
5. Z5033 29.09.2017 12:30 HC Kometa Group o.s. HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 2:4
6. Z5048 27.09.2017 16:00 HC Kometa Group o.s. VSK Technika Brno 8:7
6. Z5043 30.09.2017 10:30 SHK Hodonín Valašský hokejový klub 5:10
6. Z5041 30.09.2017 14:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Brumov - Bylnice 11:0
6. Z5044 30.09.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HOKEJ Uherský Ostroh 3:8
6. Z5042 13.01.2018 13:30 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž 4:8
6. Z5046 30.09.2017 12:30 Aukro Berani Zlín HC Lvi Břeclav z.s. 10:2
6. Z5047 30.09.2017 10:45 HC Boskovice HK Kroměříž 5:4
6. Z5045 30.09.2017 12:30 HC Uherské Hradiště HCM Warrior Brno 3:7
7. Z5049 08.10.2017 10:00 VSK Technika Brno HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 7:2
7. Z5050 08.10.2017 09:30 HK Kroměříž HC Kometa Group o.s. 8:3
7. Z5051 07.10.2017 11:45 HC Lvi Břeclav z.s. HC Boskovice 1:11
7. Z5052 08.10.2017 12:15 HC Uherské Hradiště Aukro Berani Zlín 9:4
7. Z5053 07.10.2017 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HCM Warrior Brno 7:5
7. Z5054 08.10.2017 11:30 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí 6:7
7. Z5056 07.10.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice HK Kroměříž 3:6
7. Z5055 07.10.2017 08:45 HC Spartak Uherský Brod SHK Hodonín 3:19
8. Z5057 14.10.2017 11:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HK Kroměříž 6:3
8. Z5058 15.10.2017 10:30 SHK Hodonín HC Brumov - Bylnice 7:9
8. Z5059 14.10.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Spartak Uherský Brod 7:3
8. Z5060 14.10.2017 11:15 HCM Warrior Brno Valašský hokejový klub 2:5
8. Z5061 14.10.2017 09:00 Aukro Berani Zlín HOKEJ Uherský Ostroh 2:4
8. Z5062 14.10.2017 10:45 HC Boskovice HC Uherské Hradiště 7:5
8. Z5063 15.10.2017 15:00 HC Kometa Group o.s. HC Lvi Břeclav z.s. 10:2
8. Z5064 14.10.2017 12:00 VSK Technika Brno HK Kroměříž 10:2
9. Z5068 11.01.2018 15:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Boskovice 14:0
9. Z5070 21.10.2017 08:45 HC Spartak Uherský Brod HCM Warrior Brno 4:8
9. Z5065 21.10.2017 11:45 HK Kroměříž HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 3:6
9. Z5066 21.10.2017 12:00 HC Lvi Břeclav z.s. VSK Technika Brno 3:11
9. Z5067 22.10.2017 12:15 HC Uherské Hradiště HC Kometa Group o.s. 7:6
9. Z5069 22.10.2017 10:30 Valašský hokejový klub Aukro Berani Zlín 10:3
9. Z5071 21.10.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice HC Bobři Valašské Meziříčí 7:1
9. Z5072 22.10.2017 11:45 HK Kroměříž SHK Hodonín 6:0
10. Z5078 26.10.2017 15:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Kometa Group o.s. 4:4
10. Z5073 26.10.2017 11:00 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. SHK Hodonín 6:1
10. Z5074 26.10.2017 15:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž 0:1
10. Z5075 26.10.2017 09:00 HCM Warrior Brno HC Brumov - Bylnice 5:0
10. Z5076 26.10.2017 11:45 Aukro Berani Zlín HC Spartak Uherský Brod 10:3
10. Z5080 26.10.2017 15:00 HK Kroměříž HC Lvi Břeclav z.s. 8:1
10. Z5077 25.03.2018 11:15 HC Boskovice Valašský hokejový klub 0:11
10. Z5079 27.10.2017 14:15 VSK Technika Brno HC Uherské Hradiště 5:1
11. Z5081 29.10.2017 11:00 HC Lvi Břeclav z.s. HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 2:10
11. Z5082 29.10.2017 13:30 HC Uherské Hradiště HK Kroměříž 8:7
11. Z5083 28.10.2017 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh VSK Technika Brno 1:12
11. Z5084 29.10.2017 10:30 Valašský hokejový klub HC Kometa Group o.s. 9:8
11. Z5085 28.10.2017 10:00 HC Spartak Uherský Brod HC Boskovice 15:3
11. Z5086 29.10.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice Aukro Berani Zlín 4:6
11. Z5087 28.10.2017 09:30 HK Kroměříž HCM Warrior Brno 4:5
11. Z5088 29.10.2017 10:30 SHK Hodonín HC Bobři Valašské Meziříčí 8:6
12. Z5090 04.11.2017 15:00 HCM Warrior Brno SHK Hodonín 6:7
12. Z5091 04.11.2017 10:30 Aukro Berani Zlín HK Kroměříž 5:2
12. Z5092 04.11.2017 10:45 HC Boskovice HC Brumov - Bylnice 0:12
12. Z5093 04.11.2017 11:45 HC Kometa Group o.s. HC Spartak Uherský Brod 14:6
12. Z5094 04.11.2017 10:45 VSK Technika Brno Valašský hokejový klub 4:6
12. Z5095 04.11.2017 11:45 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh 9:6
12. Z5096 04.11.2017 11:45 HC Lvi Břeclav z.s. HC Uherské Hradiště 1:10
12. Z5089 04.11.2017 11:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Bobři Valašské Meziříčí 5:4
13. Z5102 11.11.2017 11:45 HK Kroměříž HC Boskovice 19:0
13. Z5097 11.11.2017 12:30 HC Uherské Hradiště HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 2:8
13. Z5098 11.11.2017 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Lvi Břeclav z.s. 9:7
13. Z5099 11.11.2017 11:45 Valašský hokejový klub HK Kroměříž 9:3
13. Z5101 12.11.2017 10:30 HC Brumov - Bylnice HC Kometa Group o.s. 3:8
13. Z5103 11.11.2017 10:45 SHK Hodonín Aukro Berani Zlín 11:11
13. Z5104 11.11.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HCM Warrior Brno 6:3
13. Z5100 11.11.2017 08:45 HC Spartak Uherský Brod VSK Technika Brno 0:11
14. Z5105 17.11.2017 14:00 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HCM Warrior Brno 2:3
14. Z5106 17.11.2017 10:00 Aukro Berani Zlín HC Bobři Valašské Meziříčí 6:2
14. Z5107 17.11.2017 13:00 HC Boskovice SHK Hodonín 3:7
14. Z5109 17.11.2017 09:00 VSK Technika Brno HC Brumov - Bylnice 5:1
14. Z5110 17.11.2017 09:00 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod 12:0
14. Z5111 17.11.2017 10:30 HC Lvi Břeclav z.s. Valašský hokejový klub 6:5
14. Z5112 17.11.2017 09:00 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 1:6
14. Z5108 20.12.2017 16:15 HK Kroměříž HC Kometa Group o.s. 4:9
15. Z5113 19.11.2017 14:30 HOKEJ Uherský Ostroh HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 9:6
15. Z5114 18.11.2017 12:00 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště 6:3
15. Z5115 19.11.2017 15:45 HC Spartak Uherský Brod HC Lvi Břeclav z.s. 5:9
15. Z5116 18.11.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice HK Kroměříž 2:13
15. Z5117 19.11.2017 11:45 HK Kroměříž VSK Technika Brno 1:14
15. Z5118 18.11.2017 10:30 SHK Hodonín HC Kometa Group o.s. 5:6
15. Z5119 18.11.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Boskovice 9:7
15. Z5120 18.11.2017 09:00 HCM Warrior Brno Aukro Berani Zlín 9:3
16. Z5121 25.11.2017 11:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. Aukro Berani Zlín 3:2
16. Z5122 25.11.2017 15:00 HCM Warrior Brno HC Boskovice 14:2
16. Z5123 25.11.2017 12:30 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Kometa Group o.s. 4:6
16. Z5124 26.11.2017 10:30 SHK Hodonín VSK Technika Brno 3:14
16. Z5125 25.11.2017 11:45 HK Kroměříž HK Kroměříž 1:12
16. Z5126 25.11.2017 10:30 HC Brumov - Bylnice HC Lvi Břeclav z.s. 5:4
16. Z5128 25.11.2017 10:30 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh 9:5
16. Z5127 25.11.2017 08:45 HC Spartak Uherský Brod HC Uherské Hradiště 5:2
17. Z5135 28.11.2017 16:00 HC Kometa Group o.s. HCM Warrior Brno 6:2
17. Z5129 02.12.2017 11:30 Valašský hokejový klub HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 2:3
17. Z5136 02.12.2017 11:45 HC Boskovice Aukro Berani Zlín 0:11
17. Z5130 02.12.2017 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Spartak Uherský Brod 19:2
17. Z5131 02.12.2017 12:30 HC Uherské Hradiště HC Brumov - Bylnice 12:1
17. Z5132 02.12.2017 11:45 HC Lvi Břeclav z.s. HK Kroměříž 11:2
17. Z5133 02.12.2017 09:30 HK Kroměříž SHK Hodonín 12:1
17. Z5134 02.12.2017 11:30 VSK Technika Brno HC Bobři Valašské Meziříčí 9:2
18. Z5138 09.12.2017 13:15 HC Kometa Group o.s. Aukro Berani Zlín 7:6
18. Z5137 09.12.2017 13:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Boskovice 17:1
18. Z5139 09.12.2017 15:00 HCM Warrior Brno VSK Technika Brno 7:3
18. Z5140 09.12.2017 12:30 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž 8:2
18. Z5142 09.12.2017 11:45 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 5:2
18. Z5143 09.12.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice HOKEJ Uherský Ostroh 9:7
18. Z5141 10.12.2017 13:00 SHK Hodonín HC Lvi Břeclav z.s. 7:9
18. Z5144 09.12.2017 08:45 HC Spartak Uherský Brod Valašský hokejový klub 7:5
19. Z5152 17.01.2018 17:15 HC Kometa Group o.s. HC Boskovice 20:1
19. Z5146 16.12.2017 11:30 Valašský hokejový klub HC Brumov - Bylnice 10:3
19. Z5147 16.12.2017 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 3:4
19. Z5148 17.12.2017 12:15 HC Uherské Hradiště SHK Hodonín 14:1
19. Z5149 16.12.2017 11:45 HC Lvi Břeclav z.s. HC Bobři Valašské Meziříčí 9:3
19. Z5150 16.12.2017 09:30 HK Kroměříž HCM Warrior Brno 1:7
19. Z5151 16.12.2017 13:45 VSK Technika Brno Aukro Berani Zlín 11:1
19. Z5145 17.12.2017 16:00 HC Spartak Uherský Brod HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 1:7
20. Z5157 06.01.2018 09:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště 0:5
20. Z5153 06.01.2018 12:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Kometa Group o.s. 6:4
20. Z5154 06.01.2018 10:45 HC Boskovice VSK Technika Brno 0:24
20. Z5155 06.01.2018 11:00 Aukro Berani Zlín HK Kroměříž 7:6
20. Z5156 06.01.2018 09:00 HCM Warrior Brno HC Lvi Břeclav z.s. 4:4
20. Z5158 06.01.2018 10:30 SHK Hodonín HOKEJ Uherský Ostroh 4:7
20. Z5159 06.01.2018 14:30 HK Kroměříž Valašský hokejový klub 5:6
20. Z5160 06.01.2018 09:00 HC Brumov - Bylnice HC Spartak Uherský Brod 4:3
21. Z5161 13.01.2018 11:30 HC Brumov - Bylnice HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 0:15
21. Z5162 30.09.2017 09:00 HK Kroměříž HC Spartak Uherský Brod 13:2
21. Z5165 14.01.2018 09:15 HCM Warrior Brno HC Uherské Hradiště 4:7
21. Z5163 13.01.2018 11:45 Valašský hokejový klub SHK Hodonín 10:2
21. Z5164 13.01.2018 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Valašské Meziříčí 13:1
21. Z5166 13.01.2018 11:45 HC Lvi Břeclav z.s. Aukro Berani Zlín 8:5
21. Z5167 13.01.2018 09:30 HK Kroměříž HC Boskovice 18:1
21. Z5168 14.01.2018 09:15 VSK Technika Brno HC Kometa Group o.s. 6:3
22. Z5170 16.03.2018 15:30 HC Kometa Group o.s. HK Kroměříž 6:3
22. Z5176 18.03.2018 09:30 HK Kroměříž HC Brumov - Bylnice 2:7
22. Z5169 20.01.2018 14:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. VSK Technika Brno 0:2
22. Z5171 20.01.2018 10:45 HC Boskovice HC Lvi Břeclav z.s. 2:12
22. Z5172 21.01.2018 12:30 Aukro Berani Zlín HC Uherské Hradiště 10:9
22. Z5173 20.01.2018 14:45 HCM Warrior Brno HOKEJ Uherský Ostroh 2:13
22. Z5174 21.01.2018 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub 1:5
22. Z5175 20.01.2018 13:00 SHK Hodonín HC Spartak Uherský Brod 7:9
23. Z5177 27.01.2018 11:45 HK Kroměříž HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 2:4
23. Z5178 27.01.2018 09:00 HC Brumov - Bylnice SHK Hodonín 6:3
23. Z5180 27.01.2018 12:00 Valašský hokejový klub HCM Warrior Brno 6:4
23. Z5181 27.01.2018 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh Aukro Berani Zlín 10:6
23. Z5182 27.01.2018 14:15 HC Uherské Hradiště HC Boskovice 12:2
23. Z5183 27.01.2018 12:15 HC Lvi Břeclav z.s. HC Kometa Group o.s. 5:8
23. Z5184 28.01.2018 09:30 HK Kroměříž VSK Technika Brno 2:11
23. Z5179 27.01.2018 08:45 HC Spartak Uherský Brod HC Bobři Valašské Meziříčí 4:4
24. Z5185 11.02.2018 11:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HK Kroměříž 5:6
24. Z5186 11.02.2018 09:00 VSK Technika Brno HC Lvi Břeclav z.s. 9:6
24. Z5188 10.02.2018 10:45 HC Boskovice HOKEJ Uherský Ostroh 1:19
24. Z5189 11.02.2018 13:30 Aukro Berani Zlín Valašský hokejový klub 2:10
24. Z5190 11.02.2018 13:00 HCM Warrior Brno HC Spartak Uherský Brod 8:4
24. Z5191 10.02.2018 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov - Bylnice 1:5
24. Z5187 27.02.2018 16:00 HC Kometa Group o.s. HC Uherské Hradiště 14:5
24. Z5192 11.02.2018 10:30 SHK Hodonín HK Kroměříž 6:6
25. Z5198 17.02.2018 09:30 HC Kometa Group o.s. HOKEJ Uherský Ostroh 5:6
25. Z5194 17.02.2018 11:45 HK Kroměříž HC Bobři Valašské Meziříčí 6:1
25. Z5196 03.02.2018 08:45 HC Spartak Uherský Brod Aukro Berani Zlín 1:6
25. Z5199 25.03.2018 12:15 HC Uherské Hradiště VSK Technika Brno 2:5
25. Z5197 17.02.2018 11:15 Valašský hokejový klub HC Boskovice 8:4
25. Z5200 25.03.2018 10:15 HC Lvi Břeclav z.s. HK Kroměříž 6:4
25. Z5195 23.03.2018 16:00 HC Brumov - Bylnice HCM Warrior Brno 4:4
25. Z5193 28.02.2018 15:00 SHK Hodonín HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 3:6
26. Z5201 24.02.2018 11:15 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Lvi Břeclav z.s. 6:4
26. Z5203 25.02.2018 09:45 VSK Technika Brno HOKEJ Uherský Ostroh 5:3
26. Z5204 25.02.2018 09:45 HC Kometa Group o.s. Valašský hokejový klub 2:3
26. Z5205 25.02.2018 11:00 HC Boskovice HC Spartak Uherský Brod 2:5
26. Z5206 20.12.2017 15:00 Aukro Berani Zlín HC Brumov - Bylnice 3:7
26. Z5207 24.02.2018 15:00 HCM Warrior Brno HK Kroměříž 9:6
26. Z5208 24.02.2018 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí SHK Hodonín 5:7
26. Z5202 25.02.2018 11:45 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště 5:5
27. Z5209 03.03.2018 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 4:10
27. Z5210 03.03.2018 12:30 SHK Hodonín HCM Warrior Brno 5:1
27. Z5211 03.03.2018 11:45 HK Kroměříž Aukro Berani Zlín 3:2
27. Z5212 03.03.2018 09:00 HC Brumov - Bylnice HC Boskovice 19:2
27. Z5214 03.03.2018 11:15 Valašský hokejový klub VSK Technika Brno 5:5
27. Z5215 03.03.2018 10:15 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 11:6
27. Z5216 03.03.2018 12:30 HC Uherské Hradiště HC Lvi Břeclav z.s. 10:2
27. Z5213 03.03.2018 08:45 HC Spartak Uherský Brod HC Kometa Group o.s. 3:11
28. Z5223 10.03.2018 09:30 Aukro Berani Zlín SHK Hodonín 4:12
28. Z5217 10.03.2018 13:45 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HC Uherské Hradiště 21:2
28. Z5218 10.03.2018 11:45 HC Lvi Břeclav z.s. HOKEJ Uherský Ostroh 0:12
28. Z5219 10.03.2018 11:45 HK Kroměříž Valašský hokejový klub 9:5
28. Z5220 11.03.2018 09:45 VSK Technika Brno HC Spartak Uherský Brod 19:2
28. Z5221 11.03.2018 12:30 HC Kometa Group o.s. HC Brumov - Bylnice 3:4
28. Z5222 10.03.2018 10:45 HC Boskovice HK Kroměříž 1:1
28. Z5224 11.03.2018 12:30 HCM Warrior Brno HC Bobři Valašské Meziříčí 11:2
29. Z5225 24.03.2018 12:30 HCM Warrior Brno HC Orli Znojmo - mládež, z.s. 4:7
29. Z5226 18.03.2018 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí Aukro Berani Zlín 5:5
29. Z5227 17.03.2018 14:30 SHK Hodonín HC Boskovice 14:1
29. Z5229 17.03.2018 12:00 HC Brumov - Bylnice VSK Technika Brno 6:3
29. Z5231 17.03.2018 11:30 Valašský hokejový klub HC Lvi Břeclav z.s. 9:4
29. Z5232 18.03.2018 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště 5:6
29. Z5230 17.03.2018 08:45 HC Spartak Uherský Brod HK Kroměříž 2:9
29. Z5228 04.03.2018 12:00 HC Kometa Group o.s. HK Kroměříž 8:2
30. Z5234 23.03.2018 13:00 HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub 1:5
30. Z5238 14.03.2018 16:00 HC Kometa Group o.s. SHK Hodonín 6:1
30. Z5235 24.03.2018 11:45 HC Lvi Břeclav z.s. HC Spartak Uherský Brod 5:1
30. Z5236 24.03.2018 09:15 HK Kroměříž HC Brumov - Bylnice 8:2
30. Z5237 24.03.2018 12:15 VSK Technika Brno HK Kroměříž 10:1
30. Z5239 24.03.2018 10:45 HC Boskovice HC Bobři Valašské Meziříčí 10:4
30. Z5233 09.03.2018 15:30 HC Orli Znojmo - mládež, z.s. HOKEJ Uherský Ostroh 7:2
30. Z5240 17.03.2018 12:00 Aukro Berani Zlín HCM Warrior Brno 4:3

Zdroj: www.hosys.cz