SEZÓNA

ROZPIS SOUTĚŽE

Kolo Číslo zápasu Datum Domácí Hosté Výsledek
1. Z9001 01.10.2017 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh HOKEJ Uherský Ostroh -:-
1. Z9001-Z9001a 01.10.2017 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště -:-
1. Z9001-Z9001b 01.10.2017 11:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov - Bylnice -:-
1. Z9001-Z9001c 01.10.2017 12:00 HC Uherské Hradiště HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
1. Z9001-Z9001d 01.10.2017 13:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov - Bylnice -:-
1. Z9001-Z9001e 01.10.2017 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Uherské Hradiště -:-
1. Z9001-Z9001f 01.10.2017 11:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov - Bylnice -:-
1. Z9001-Z9001g 01.10.2017 12:00 HC Uherské Hradiště HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
1. Z9001-Z9001h 01.10.2017 13:00 HOKEJ Uherský Ostroh HC Brumov - Bylnice -:-
1. Z9002 01.10.2017 09:00 Valašský hokejový klub Valašský hokejový klub -:-
1. Z9002-Z9002a 01.10.2017 10:15 Valašský hokejový klub HK Kroměříž 0:0
1. Z9002-Z9002b 01.10.2017 13:15 Valašský hokejový klub Aukro Berani Zlín 0:0
1. Z9002-Z9002c 01.10.2017 11:15 HK Kroměříž Valašský hokejový klub 0:0
1. Z9002-Z9002d 01.10.2017 12:15 Valašský hokejový klub Aukro Berani Zlín 0:0
1. Z9002-Z9002e 01.10.2017 10:15 Valašský hokejový klub HK Kroměříž 0:0
1. Z9002-Z9002f 01.10.2017 13:15 Valašský hokejový klub Aukro Berani Zlín 0:0
1. Z9002-Z9002g 01.10.2017 11:15 HK Kroměříž Valašský hokejový klub 0:0
1. Z9002-Z9002h 01.10.2017 12:15 Valašský hokejový klub Aukro Berani Zlín -:-
2. Z9004 14.10.2017 11:45 Valašský hokejový klub Valašský hokejový klub -:-
2. Z9004-Z9004a 14.10.2017 11:45 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
2. Z9004-Z9004b 14.10.2017 13:45 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
2. Z9004-Z9004c 14.10.2017 12:45 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště -:-
2. Z9004-Z9004d 14.10.2017 14:45 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
2. Z9004-Z9004e 14.10.2017 11:45 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí 0:0
2. Z9004-Z9004f 14.10.2017 13:45 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh -:-
2. Z9004-Z9004g 14.10.2017 12:45 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště 0:0
2. Z9004-Z9004h 14.10.2017 14:45 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh -:-
2. Z9604 14.10.2017 11:45 Valašský hokejový klub Valašský hokejový klub -:-
2. Z9604-Z9004a 14.10.2017 11:45 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
2. Z9604-Z9004b 14.10.2017 13:45 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh -:-
2. Z9604-Z9004c 14.10.2017 12:45 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště -:-
2. Z9604-Z9004d 14.10.2017 14:45 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh -:-
2. Z9604-Z9004e 14.10.2017 11:45 Valašský hokejový klub HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
2. Z9604-Z9004f 14.10.2017 13:45 HC Uherské Hradiště HOKEJ Uherský Ostroh -:-
2. Z9604-Z9004g 14.10.2017 12:45 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Uherské Hradiště -:-
2. Z9604-Z9004h 14.10.2017 14:45 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh -:-
2. Z9003 15.10.2017 09:00 Aukro Berani Zlín Aukro Berani Zlín -:-
2. Z9003-Z9003a 15.10.2017 09:00 Aukro Berani Zlín Valašský hokejový klub 0:0
2. Z9003-Z9003b 15.10.2017 10:00 HC Brumov - Bylnice HK Kroměříž 0:0
2. Z9003-Z9003c 15.10.2017 11:30 Valašský hokejový klub HC Brumov - Bylnice 0:0
2. Z9003-Z9003d 15.10.2017 12:30 Aukro Berani Zlín HK Kroměříž 0:0
2. Z9003-Z9003e 15.10.2017 09:00 Aukro Berani Zlín Valašský hokejový klub 0:0
2. Z9003-Z9003f 15.10.2017 10:00 HC Brumov - Bylnice HK Kroměříž 0:0
2. Z9003-Z9003g 15.10.2017 11:30 Valašský hokejový klub HC Brumov - Bylnice 0:0
2. Z9003-Z9003h 15.10.2017 12:30 Aukro Berani Zlín HK Kroměříž 0:0
3. Z9005 04.11.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice HC Brumov - Bylnice -:-
3. Z9005-Z9005a 04.11.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice Valašský hokejový klub -:-
3. Z9005-Z9005b 04.11.2017 10:00 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště -:-
3. Z9005-Z9005c 04.11.2017 11:00 Valašský hokejový klub Valašský hokejový klub -:-
3. Z9005-Z9005d 04.11.2017 12:00 HC Brumov - Bylnice HC Uherské Hradiště -:-
3. Z9005-Z9005e 04.11.2017 09:00 HC Brumov - Bylnice Valašský hokejový klub -:-
3. Z9005-Z9005f 04.11.2017 10:00 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště -:-
3. Z9005-Z9005g 04.11.2017 11:00 Valašský hokejový klub Valašský hokejový klub -:-
3. Z9005-Z9005h 04.11.2017 12:00 HC Brumov - Bylnice HC Uherské Hradiště -:-
3. Z9006 05.11.2017 09:30 HK Kroměříž HK Kroměříž -:-
3. Z9006-Z9006a 05.11.2017 09:30 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh -:-
3. Z9006-Z9006b 05.11.2017 10:30 HC Bobři Valašské Meziříčí Aukro Berani Zlín -:-
3. Z9006-Z9006c 05.11.2017 11:30 HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
3. Z9006-Z9006d 05.11.2017 12:30 HK Kroměříž Aukro Berani Zlín -:-
3. Z9006-Z9006e 05.11.2017 09:30 HK Kroměříž HOKEJ Uherský Ostroh -:-
3. Z9006-Z9006f 05.11.2017 10:30 HC Bobři Valašské Meziříčí Aukro Berani Zlín -:-
3. Z9006-Z9006g 05.11.2017 11:30 HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
3. Z9006-Z9006h 05.11.2017 12:30 HK Kroměříž Aukro Berani Zlín -:-
4. Z9007 12.11.2017 12:15 HC Uherské Hradiště HC Uherské Hradiště -:-
4. Z9007-Z9007a 12.11.2017 12:15 HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub -:-
4. Z9007-Z9007b 12.11.2017 13:15 HC Brumov - Bylnice Aukro Berani Zlín -:-
4. Z9007-Z9007c 12.11.2017 14:30 Valašský hokejový klub HC Brumov - Bylnice -:-
4. Z9007-Z9007d 12.11.2017 15:30 HC Uherské Hradiště Aukro Berani Zlín -:-
4. Z9007-Z9007e 12.11.2017 12:15 HC Uherské Hradiště Valašský hokejový klub -:-
4. Z9007-Z9007f 12.11.2017 13:15 HC Brumov - Bylnice Aukro Berani Zlín -:-
4. Z9007-Z9007g 12.11.2017 14:30 Valašský hokejový klub HC Brumov - Bylnice -:-
4. Z9007-Z9007h 12.11.2017 15:30 HC Uherské Hradiště Aukro Berani Zlín -:-
4. Z9008 12.11.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
4. Z9008-Z9008a 12.11.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub 0:0
4. Z9008-Z9008b 12.11.2017 11:00 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž 0:0
4. Z9008-Z9008c 12.11.2017 12:00 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh 0:0
4. Z9008-Z9008d 12.11.2017 13:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž 0:0
4. Z9008-Z9008e 12.11.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub -:-
4. Z9008-Z9008f 12.11.2017 11:00 HOKEJ Uherský Ostroh HK Kroměříž -:-
4. Z9008-Z9008g 12.11.2017 12:00 Valašský hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh -:-
4. Z9008-Z9008h 12.11.2017 13:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HK Kroměříž -:-
5. Z9009-Z9009f 25.11.2017 11:00 HK Kroměříž Valašský hokejový klub -:-
5. Z9009-Z9009g 25.11.2017 12:15 Valašský hokejový klub HK Kroměříž -:-
5. Z9009-Z9009h 25.11.2017 13:15 HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub -:-
5. Z9010 26.11.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
5. Z9010-Z9010a 26.11.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí Aukro Berani Zlín -:-
5. Z9010-Z9010b 26.11.2017 11:00 HC Uherské Hradiště HC Brumov - Bylnice -:-
5. Z9010-Z9010c 26.11.2017 12:00 Aukro Berani Zlín HC Uherské Hradiště -:-
5. Z9010-Z9010d 26.11.2017 13:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov - Bylnice -:-
5. Z9010-Z9010e 26.11.2017 10:00 HC Bobři Valašské Meziříčí Aukro Berani Zlín -:-
5. Z9010-Z9010f 26.11.2017 11:00 HC Uherské Hradiště HC Brumov - Bylnice -:-
5. Z9010-Z9010g 26.11.2017 12:00 Aukro Berani Zlín HC Uherské Hradiště -:-
5. Z9010-Z9010h 26.11.2017 13:00 HC Bobři Valašské Meziříčí HC Brumov - Bylnice -:-
5. Z9009 25.11.2017 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh HOKEJ Uherský Ostroh -:-
5. Z9009-Z9009a 25.11.2017 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub -:-
5. Z9009-Z9009b 25.11.2017 11:00 HK Kroměříž Valašský hokejový klub -:-
5. Z9009-Z9009c 25.11.2017 12:15 Valašský hokejový klub HK Kroměříž -:-
5. Z9009-Z9009d 25.11.2017 13:15 HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub -:-
5. Z9009-Z9009e 25.11.2017 10:00 HOKEJ Uherský Ostroh Valašský hokejový klub -:-
6. Z9011 10.12.2017 13:15 Aukro Berani Zlín Aukro Berani Zlín -:-
6. Z9011-Z9011a 10.12.2017 13:15 Aukro Berani Zlín HOKEJ Uherský Ostroh -:-
6. Z9011-Z9011b 10.12.2017 14:15 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub -:-
6. Z9011-Z9011c 10.12.2017 15:30 HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
6. Z9011-Z9011d 10.12.2017 16:30 Aukro Berani Zlín Valašský hokejový klub -:-
6. Z9011-Z9011e 10.12.2017 13:15 Aukro Berani Zlín HOKEJ Uherský Ostroh -:-
6. Z9011-Z9011f 10.12.2017 14:15 HC Bobři Valašské Meziříčí Valašský hokejový klub -:-
6. Z9011-Z9011g 10.12.2017 15:30 HOKEJ Uherský Ostroh HC Bobři Valašské Meziříčí -:-
6. Z9011-Z9011h 10.12.2017 16:30 Aukro Berani Zlín Valašský hokejový klub -:-
6. Z9012 10.12.2017 09:30 HK Kroměříž HK Kroměříž -:-
6. Z9012-Z9012a 10.12.2017 09:30 HK Kroměříž HC Brumov - Bylnice -:-
6. Z9012-Z9012b 10.12.2017 10:30 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště -:-
6. Z9012-Z9012c 10.12.2017 11:30 HC Brumov - Bylnice Valašský hokejový klub -:-
6. Z9012-Z9012d 10.12.2017 12:30 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště -:-
6. Z9012-Z9012e 10.12.2017 09:30 HK Kroměříž HC Brumov - Bylnice 0:0
6. Z9012-Z9012f 10.12.2017 10:30 Valašský hokejový klub HC Uherské Hradiště -:-
6. Z9012-Z9012g 10.12.2017 11:30 HC Brumov - Bylnice Valašský hokejový klub -:-
6. Z9012-Z9012h 10.12.2017 12:30 HK Kroměříž HC Uherské Hradiště -:-

Zdroj: www.hosys.cz